Nejnovější recenze ze sekce Svářečské kukly

Ověřený zákazník Testuj.to Jana

Přidáno: 2. května 2024

Zakoupeno v Testuj.to

• Vhodná pro ženy i muže
  • Ochrana celé hlavy
  • Pohodlná
  • Stmívání automatické
  • Solární dobíjení
  • Zadní přeska hůř ovladatelná

Svářecí kukla Sixtol je velmi pohodlná, lehounká a uživatelsky příjemná. Splňuje veškeré požadavky na ochranu celé hlavy po dobu svařování. Má samotmívací systém, nabíjení solární. Za mě super pomocník pro běžné svařování. Vhodné pro muže i ženy. Mohu jen doporučit.

Ověřený zákazník Testuj.to Jan

Přidáno: 2. května 2024

• Váha
  • Automatické ztmavení
  • Působí laciným dojmem

Svářecí kukla je opravdu lehká, dle výrobce vyrobená z ABS plastu. Použil jsem ji na opravu již provedených svárů na akumulační nádrži. Popruh pro usazení na hlavu drží perfektně ale celkově působí laciným dojmem. Oceňuji zejména schopnost automatického zatmavení.

Kraft & Dele Black Eagle KD882

Kraft & Dele Black Eagle KD882

Ověřený zákazník JIPOS.CZ Fiala Miroslav

Přidáno: 1. května 2024

(naposledy upraveno 1. května 2024)

Zakoupeno v JIPOS.CZ

Svařovací helma je velmi lehká a dobře sedí

Ověřený zákazník Testuj.to Lumír

• Je pohodlná
  • Jednoduchá na ovládání
  • Kvalitní

Se samostmívací svářeckou kuklou SIXTOL jsem velmi spokojený. Sedí mi tak jak má, jelikož je velmi pohodlná a dobře se nasazuje, nikde netlačí. Je kvalitní a jednoduše se ovládá. Jelikož jsem s ní už několikrát, svařoval a nemohu si stěžovat. Skvělá na práci. Určitě doporučuji.

Mar-Pol M87014 oheň černá

PARKSIDE XXL PSHP A1

PARKSIDE XXL PSHP A1

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

Výborná helma bez chyby kvalitní zornik

Ověřený zákazník Testuj.to Julie

Přidáno: 28. dubna 2024

• Stmívá velmi dobře
  • Sedí na různé velikosti hlavy
  • Jednoduché sestavení
  • Funkční, není problém
  • Jednoduchý a přehledný návod
  • Lepší by bylo, kdyby se do krabice vešla i sestavená

Produkt bych určitě doporučila. Již jsme doma vyzkoušeli dvě kukly na sváření a tato jejich celkovou hodnotu a funkčnost předčila. Již při otevření a složení nás zaujala jednoduchost, a také nezvykle dobře připravený návod, který se jednoduše četl a byl velkými písmeny sepsán. Po vyzkoušení bylo vše skvělé, sedí na více typů hlav a z hlavy nepadá, pěkně drží díky polohovatelnému pásku. Velmi dobře stmívá, je přes ni však dostatečně vidět a nic nezaclání výhledu. Jedinou nevýhodou je její skladnost, nevleze se do původní krabice, když už je složená, a nelze ji tam tedy skladovat.

Ověřený zákazník Testuj.to Michal

Přidáno: 27. dubna 2024

• Skvěle drží na hlavě
  • Je lehká
  • Funguje jak má
  • Mnoho nastavitelných funkcí dle typu svařovací metody
  • Jednoduchý přehledný návod, který ale obsahuje všechny potřebné informace.
  • Nevhodnost použití při svařování laserem a autogenem.

Svařovací kukla funguje jak má.
Balení obsahuje kuklu a hlavový kříž, který je potřeba na kuklu namontovat pomocí plastových matic.
Na hlavě drží skvěle, lze upnout pomocí nastavovací ho kolečka jako helma na kolo a díky polstrování nikde netlačí.
Má solární články, které slouží jako záložní zdroj k baterii CR2032 která je součástí balení a výrobce deklaruje výdrž až 6let.
Kukla má 4 nastavení a to ztmavení, prodleva zesvětlení, citlivost a tlačítko Test a navíc funkci Grind na broušení a řezání. Za mě skvělá volba pro hobby svařování.

Ověřený zákazník Testuj.to Jan

Přidáno: 26. dubna 2024

• design
  • funkčnost
  • bleskurychlý nástup zatmavení
  • na nic moc nemohu přijít,možná snad hlavový kříž by mohl lépe sedět...Ale třeba mám nestandartní hlavu...

Kukla bohatě splňuje všechny požadavky,které jsou kladeny na ochranné prostředky určené ke svařování elektrickým obloukem i CO2 soupravou... Vyzdvihl bych zejména líbivý design,jednoduché,intuitivní použití,co se technických parametrů týče pak velice elegantní a přesné nastavení clony zatmavení,jakož i časové prodlevy nástupu zatmavení samotného.Úplně super pak není hlavový kříž,moc dobře mi nesedí,ale stačítroch víc přitáhnout regulační maticí a jede se dál...Celkově super,můžu bez obav doporučit...

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela

Přidáno: 26. dubna 2024

• Okamžitě funkční
  • Samostvívací efekt
  • Zatím jsem žádný neobjevila

Jelikož jsem začátečník a WELDING MASK 1 Sixtol Svářecí kukla samostmívací je má vlastní první kukla tak jsem byla mile překvapena. Snadné složení, takže je hned plně funkční a hlavně na hlavě nejde poznat, že ji vlastně máte. Důležitým plusem je samostmívací efekt

Güde 16922

Güde 16922

Ověřený zákazník Naradi-pro-firmy.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 25. dubna 2024

Zakoupeno v Naradi-pro-firmy.cz

funguje tak jak se očekavá za 500 kč.

Ověřený zákazník Testuj.to Šárka

Přidáno: 24. dubna 2024

• Jednoduchá práce
  • Pohodlná
  • Kvalitní

Se samostmívací svářecí kuklou WELDING MASK SIXTOL se mi velmi dobře pracuje. Jelikož je velmi lehká, nemám problém s ní pracovat i já jako žena, delší dobu. Skvěle sedí na hlavě a je pohodlná. Jednoduše se ovládá a má hezký design. Určitě kuklu doporučuji všem.

Ověřený zákazník Testuj.to Libor

Přidáno: 24. dubna 2024

• Nízká cena,kvalita,nastavení
  • Žádné jsem nenašel

Musím říct , že samostmívací kukla SIXTOL je za málo peněz hodně muziky , funguje opravdu dobře vše se dá nastavit včetně velikosti obvodu hlavy , pohodlně sedí na hlavě nikde nic netlačí a nestojí tisíce za mě super dá se svařovat několik hodin v kuse...

Ověřený zákazník Testuj.to Matouš

Přidáno: 23. dubna 2024

• vetší nastavení
  • tolik se nevybíjí
  • možnost broušení
  • menší zorné pole

Kukla je praktická a má rozšířenou nabítku, může se s ní i něco brousit jelikoz má nastavení že se nebude stmavovat. Dá se nabíjet pomocí sluníčka takže vybrží dlouho, ale kukla která nemá solární panel vydrží až 5 let bez hlídání baterky. Tadytu musíte nechávat poblíš slunce aby vydržela.

Kowax KWX730ARC SET 1

Kowax KWX730ARC SET 1

Ověřený zákazník kowax.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 23. dubna 2024

(naposledy upraveno 23. dubna 2024)

Zakoupeno v kowax.cz

• záměna kukly

Objednala jsem pro kamaráda kuklu podle jeho výběru ale bohužel přišla jiná a ještě o 500kč levnější.
Na reklamaci se mi zatím nikdo neozval....
Čekám na vyřízení reklamace ale určitě to bude stát další peníze za poštovné!!!!

Parkside PSHL 2 D1 černá / plameny

Ověřený zákazník Testuj.to Jaroslav

Přidáno: 21. dubna 2024

• Samostmívání
  • Ovladání
  • Trochu jsem bojoval s hlavovým křížem

Vyměnil jsem starou svářečskou kuklu za novou od Sixtolu a je super jak funguje samozatmívání. Na vše krásně vidím, aniž bych sundal helmu z hlavy. Je to dostačující ochrana očí a hlavy při svařování, broušení a řezání plazmou. Samozřejmě existují i propracovanější kukly, ale pro to moje domácí kutilství a za tu cenu je tohle dobrá volba.

Geko G01875 černá

Geko G01875 černá

Ověřený zákazník Dum-dilna.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 20. dubna 2024

Zakoupeno v Dum-dilna.cz

standardní svářečská kukla, pro domácí použití nemá chybu

PanterMax PANTER 1/1/1/2

Esab Savage A40 žlutá

Esab Savage A40 žlutá

Ověřený zákazník Svářečky-elektrody.cz nick

Přidáno: 4. dubna 2024

(naposledy upraveno 4. dubna 2024)

Zakoupeno v Svářečky-elektrody.cz

Hodnotím kuklu zatím poněkud rozpačitě. Esab je skvělá značka, ale kukla nefunguje. Zajedu koupit novou baterii cr2450 a pak se uvidí. Pokud nebude fungovat, budu muset reklamovat. Nevím, zda se před prodejem zkouší, ale předešlo by se tím potížím.

Zobrazuji 21 - 40 ze 500 recenzí 1 [ 2 ] 3 4 5...25